CERE Network Nedir, Nasıl Alınır?

AliDayı

New member
Yatırımcı sayısının fazlaca fazla olduğu, bu niçinle günlük süreç hacminin üstte olduğu küresel kripto para borsaları, bir kripto paranın daha epeyce yatırımcıya ulaşması konusunda kıymetli bir rol üstleniyor. Örneğin geçtiğimiz yıl boyunca epey konuşulan DOGE ve Shiba Inu üzere kripto paralar, ek yüksek kıymetlerini Binance üzere büyük borsalarda listelenince elde ettiler.

Son periyotta göze çarpan ve yakın vakitte Binance üzere büyük borsalarda listelenmesi beklenen CERE isimli yeni bir kripto para ünitesi de yatırımcıların radarına giriyor. Binance Labs tarafınca desteklenen ve tüm geliştirici grubun şefaf bir biçimde belirtildicı CERE, dünyanın birinci blok zinciri tabanlı bulut depolama tahlilini de içeren CERE Network’ün bir kesimi olarak karşımıkıyor. CERE, şimdilik KuCoin üzerinden süreç görüyor.

CERE Network nedir?

• Kripto para ünitesinin borsalardaki kısaltması: CERE
  • Blockchain teknolojisi: Ethereum (ERC-20)
  • Süreç gördüğü borsa KuCoin’e buradan ulaşabilirsiniz.
CERE Network, yeni jenerasyon NFT ve data aidiyeti üzere teknolojik imkanların kısıtlı kaldığı alanlara tahlil getiren bir blok zinciri projesi. Bildiğiniz üzere şahsi datalarımız merkezi şirketlerin elinde ve bu şirketler, bilgilerimizi reklam yüklü olmak üzere diledikleri üzere kullanabiliyorlar.

CERE Network’ün açıklamalarına göre projenin temel emellerinden birisi “merkezi olmayan bilgi sahipliğine giden yolda öncülük etmek”. şüphesiz bu epeyce geniş bir tarif, fakat ayrıntılara indiğimizde CERE Network’ün Freeport ve DCC ya da Türkçe açılımı ile Merkezi Olmayan Bilgi Bulutu projesi yardımıyla bir hayli yeni kuşak teknolojiye tahlil sunduğunu görüyoruz. Dileyenler proje hakkındaki ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirler.

CERE nasıl alınır?

• Adım #1: Buradan KuCoin hesabı açıp ya da giriş yapın,
    • Açtığınız hesabın KYC doğrulamasını yaparsanız daha inançlı alım satım yapabilirsiniz.
  • Adım #2: Alım satın için öteki borsalardaki cüzdanlarınızdan KuCoin’e bakiye transfer edebilirsiniz.
  • Adım #3: Üstteki menüden Trade, akabinde Spot Trade kısmına tıklayın,
  • Adım #4: Arama kısmına CERE/USDT yazın,
  • Adım #5: Açılan ekranda dilediğiniz süreci gerçekleştirebilirsiniz.