Covid soruşturması, Crisanti: “Pandemiye karşı vasat İtalya”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Ben sadece savcının davetini kabul ettim, rapor bir yılı aşkın bir süre önce teslim edildi, savcının benden gerçekleri yeniden oluşturmamı istediği teknik-bilimsel bir belge. İddianame değil”. Böylece, mikrobiyolog ve Bergamo savcılığının Kovid soruşturmasında danışmanı Andrea Crisanti, başkanlara ek olarak eski başbakan Giuseppe Conte ve eski sağlık bakanı Roberto Speranza gibi mükemmel isimlerin şüphelilerin kayıt defterine girmesine yol açtı. Lombardiya Bölgesi ve Cts üyeleri. Crisanti, “Vo’dan gelen verilerle tüm Lombardiya’nın kapatılması gerektiğini anlamamanın bir hata olduğunu yineliyor. Bunu 26 Şubat 2020’deki bir röportajda söyledim”, şovun bir konuğu “Yarım saat” dedi. Daha’ .

“Elbette Pandemi, sağlık personeli tarafından büyük bir özveriyle ele alındıPek çok politikacının elinden gelenin en iyisini yaptığı gibi onun da ne kadar çok şey yaptığına şahidim ama sorun kendilerini taahhüt etmeleri değil: kabul edilmelidir ve bu, uzmanlığın ötesine geçer, çok iyi yapan ülkeler var, orta düzeyde yapan ülkeler ve kötü yapanlar var. biz ortadayız“, stres oldu.

Bir afete göz yuman bir sonraki felaketin yolunu açar. Afetlerin araştırılması gerekir” dedi. Crisanti, “Dünyada çok fazla felaket oldu ve bu, onları incelemememiz gerektiği anlamına gelmiyor, bu nedenle hepimiz aklandık ve her şey yolunda demek, hazırlıksız bir durumu yeniden önermenin yolunu açmak anlamına gelir – altını çizdi Crisanti-” Afet varsa sebepleri araştırılsın diye değil, 6 binden fazla ölünün olması da maktullerin yakınları gibi bence afettir” dedi. Sayısal referans, virüsün özellikle Val Seriana’yı vurduğu 2020 baharında Bergamo eyaletinde kaydedilen ölümlerin sayısıdır. Orobiç savcılığının soruşturması, tam olarak kurbanların ailelerinin şikayetlerinden doğdu.

“Dürüstlüğün bedelinin yalnızlık olduğunu daha önce hiç fark etmemiştim” diyen mikrobiyolog ve Pd senatörü, şüpheliler arasında yer alan eski bakan Roberto Speranza dahil kimseyle bir açıklama yapmadığını açıkladı. Soruşturma sahada olduğu için uygun olmadığını düşünüyorum” dedi.