Ferragni vakası, alaycı güzellik uzmanının sosyal medyadaki patlaması

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Bir aydır bana Chiara Ferragni hakkında ne düşündüğüm soruluyor ama neden tanıdığım ve arkadaş olduğumuz bir kişi hakkında fikrimi söyleyeyim? Tanıdığım bir kişinin yüzüne tükürmek için neden buraya gelmek zorundayım? peki ben hangisiyle arkadaşım? Durumun böyle olduğunu düşünmüyorum.” Sosyal dünyada alaycı güzellik uzmanı olarak bilinen Cristina Fogazzi, Instagram'da böyle konuşuyor.

Ancak sosyal medyada çokça konuşulan Lodi'li restoran işletmecisi konuyla ilgili olarak, “Kimse fikrimi sormadı, ki bu doğru çünkü benim fikir sahibi olmak değil korkmak hakkım. İş artık açlık oyunlarına dönüştü.” , yani kardeş kavgası isteyen insanlar var, kendi kıçımızı eve getirmek için birbirimizi öldürüyoruz, çünkü kötü bir his olduğunu görüyorum ve o zaman senin hakkında kötü konuşuyorum. Gerçekten böyle korkunç bir şeyi isteyen var mı?”

“Yani ben açlık oyunu oynamıyorum, beni asla bir arenada kötü bir şekilde yargılanmamak için yakın olduğum bir kişinin saçını çekerken bulamazsınız. Neyse ki hala herkesin kendi adına cevap verdiğine inanıyorum ve eğer İnsanlara yakın olduklarında, takılıp düştüklerinde veya başlarına bir şey geldiğinde onlara şahsen söylersiniz, bir milyon takipçinin önünde değil.” “Bu şey ne kadar kötü, ne kadar korkutucu. Yıllardır ilk kez her şeyi kapatacağımı düşündüm ama sonra hep buradayım çünkü sonunda birkaç kişiyi besliyorum” diye bitiriyor fenomen.

(Loredana Errico tarafından)