Frosinone, Alatri’nin merkezinde vuruluyor: 18 yaşındaki bir çocuk çok ciddi

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
18 yaşında çok ciddi, bu akşam saat 20.00 sıralarında Frosinone yakınlarındaki Alatri’nin merkezindeki bir barın önünde yaralandı. Başından vurulan çocuk hava yoluyla bir Roma hastanesine kaldırıldı. Bazı tanıkları dinleyen polis olayı soruşturuyor. Orada bulunanlardan bazılarının bildirdiğine göre atıcılar bir scooter süren iki adam olurdu kim daha sonra kendi izini kaybetti. Müfettişler, vurulma olayının hafta sonu karşıt genç gruplar arasında meydana gelen diğer bazı şiddet olaylarıyla bağlantılı olabileceğini göz ardı etmiyor.

ALATRI BELEDİYE BAŞKANI Alatri belediye başkanı Maurizio Cianfrocca, “Vatandaşları ‘Girone’ altındaki eski basketbol sahasının yakınında akşam saatlerinde olanlar hakkında bilgilendirme görevim var: Roma’da bir çocuk vuruldu ve şu anda durumu ciddi bir şekilde hastaneye kaldırıldı ” diye yazdı. Facebook’ta. Her şeyden önce, “Yaralı gencin ailesine yakınız ve sağlık durumuyla ilgili resmi açıklamaları bekliyoruz. Korkunç olaydan haberdar olur olmaz olay yerine gittim. Hala iletişim halinde olduğum polis tarafından güncellenecektir. Kısa bir süre önce Valiyi telefonla da duydum. Şu anda güvenlik kameralarının görüntüleri ile de desteklenen kontroller ve soruşturmalar devam ediyor”.

“Daha bu sabah, hafta sonu tarihi merkezde meydana gelen arbedeleri göz önünde bulundurarak, Alatri Carabinieri Komutanlığı’na yazarak, tüm vatandaşların güvenliğini ve huzurunu sağlamak için daha fazla kontrol talebinde bulundum. şehri tam bir güvenlik içinde yaşama hakkı – diye açıklıyor Cianfrocca – Şu anda olanlar için büyük bir acı hissediyorum. Benzer olayların bir daha yaşanmaması için mümkün olan her türlü önlemin alınacağını size temin edebilirim. Şu anda düşüncelerim ve dualar çocuk ve sevenleri içindir”.

SEÇİM TOPLANTISI UZAK DEĞİL – Vurulduğu yerden birkaç metre ötede, bölgesel seçim adayları Antonio Pompeo, Alessandra Cecilia ve Annalisa Paliotta ile bir seçim toplantısı yapılıyordu ve olay hemen kesintiye uğradı. “Bu, sonraki bölgesel olanlar açısından bir tartışma, paylaşım fırsatı olacaktı. Bu geniş katılımdan çok memnun kaldım. Maalesef birkaç metre ötede meydana gelen bu trajik olay, bu girişimin askıya alınmasını zorunlu kılıyor. Pompeo, Facebook’ta yayınlanan bir videoda, trajedinin tüm siyaseti “gençlerimize ve güvenliğimize daha fazla dikkat etmeye” davet ettiğini açıkladı.