“Günahkar mı? Artık o dünyanın en güçlüsü”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Djokovic'e karşı oynadığım son maçlardan Nole'un üstünlüğünün sona ermek üzere olduğunu anlamıştım ve bugün bunu doğruladım. Jannik sadece teknik ve fiziksel olarak gelişiyor ve Nole artık ona yetişemez. Şimdi Sinner en büyük oyuncu. Dünyada”. Yani Adnkronos'ta eski İtalyan Davis Kupası kaptanı Corrado BarazzuttiJannik Sinner'ın Avustralya Açık'ta yarı finalde Novak Djokovic'i yenmesinin ardından.

“Sırp oyun tarihindeki en iyi oyuncu ama bir süpermen değil, onun için de yıllar geçiyor ve bana öyle geliyor ki Sinner artık gidişatı belirledi ve hızlı şeritte – eski 7 numaranın altını çiziyor Gelecek, sürekli büyüyen ve önümüzdeki yıllarda birçok Slam finalinde oynayacak olan Sinner'a ait.” “Finale favori olarak gelecektir, özellikle de son üç maçını kazanarak psikolojik avantaja sahip olduğu Medvedev ile karşılaşırsa. Zverev daha tehlikeli olabilir ama Jannik bu sefer maksimuma ulaşıyor. şiddetli bir kararlılığa sahip ve bu büyük fırsatın kaçmasına izin veremez. İtalya'ya unvanla dönmesi gerekiyor”, diye bitiriyor Barazzutti.