“Herkes Avrupa Ligi finaline gitmeye hazır”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Bizim için bu oynamak için iyi bir oyun, zor bir oyun olacağını biliyoruz, sağduyuya ihtiyacınız olacak. Bitiş çizgisine yaklaştığınızda oraya hemen varmak istersiniz, bunun yerine sakinliğe ve sağduyuya ve Çocuklar bu konuda iyiydi. Hep birlikte buraya gelmek için çalıştık, yarın Budapeşte’ye gitme ve başka bir finale çıkma fırsatımız var.” Massimiliano Allegri, Avrupa Ligi yarı final rövanş maçı öncesi Juventus’a hücum ediyor. İlk maçta 1-1 berabere kaldıktan sonra bianconeri, Sevilla’yı konuk ediyor. “Savunmada bir şüphem var, biri orta sahada, biri de hücumda. Yarın sabah karar vereceğim. Maç uzun, umarız devam eden maçta dizilişi ve takımın ihtiyaçlarını da tahmin edebiliriz” teknik direktör dizilişten bahsediyor.

“Son birkaç maçın da gösterdiği gibi takım fiziksel olarak iyi durumda. Yarınki maç 120 dakika kadar sürebilir, bu nedenle başlangıçtan itibaren sahaya kim çıkarsa çıksın ve yedek kulübesinden kim inerse çok önemli olacak” dedi. Henüz nihai dengenin zamanı gelmedi: “Her şeyi bir anda kuramazsınız. Avrupa Ligi finaline ulaşarak ve ligde ikinciliği koruyarak yılı iyi bitirmemiz gerekiyor. O zaman yıl sonunda biz’ Olumsuzları iyileştirip olumluları düşünerek değerlendireceğiz.Bu yıl yapılanları iyi analiz etmemiz lazım.Olumsuz şeyler oldu sakatlıklar gibi ama bunlar enerji getirmiş iyi gençler için fırsat oldu.Şimdi Juventus’un yetişkin gençleri ve bir mirası var.”

Juve’nin sezonu, sermaye kazancı davası ve maaş manevrası için spor işlemleri tarafından şartlandırılmıştır. “Hedeflerimizin yanı sıra başka şeyleri de düşünmemiz gereken hareketli bir yıldı. Her şeyi bir fırsat olarak değerlendirdik ve artık sona geldik, sonra bakarız. bize çağrılan şeyi yapın: maksimum”.
 
Üst