Jalisse, usta Vessicchio ile Sanremo'da, bazen geri dönüyorlar

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
27 yıl sonra Jalisse Sanremo'ya dönüyor ve Beppe Vessicchio ve Leonardo De Amici yönetimindeki Fiumi di Parole şarkısını söylüyor. “Jalisse için iki asa”, Ariston dışında bağlantı kurarak iki sanatçıyı ve maestro Vessicchio'yu yağmurda sihirli bir şakayla karşılayan Fiorello'ya şaka yapıyor. Jalisse, 1997'de Sanremo'yu kazandığı şarkıyla sabah saat 2'den hemen önce sahne alıyor.

Fiorello tarafından başlatılan ve Amadeus tarafından sonlandırılan duyuru, “Hayranların zevki için, Fiorello'nun ve benim zevkim için – Sicilyalı şovmene ulaşan Amadeus diyor – İtalyan şarkısı Jalisse'nin festivaline geri döndüğünü duyuruyorum”.

Geri dönüş haberi günlerdir ortalıkta dolaşıyordu ve Cuma akşamı Tg1'de Fiorello, Amadeus'un sürprizini bozmadan bunu doğruladı. Ariston'un önündeki balkondan Giorgia Cardinaletti ile bağlantı kuran Fiorello, gazeteciden ikilinin silüetleriyle röportaj yapmasını istedi: “Sanremo'ya dönmekten mutlu musun?” diye sordu gazeteciye. Ve silüetlerden Jalisses'in yanıtı geldi: “Eh, 27 yıl sonra…”. Ardından Sanremo'yu kazandıkları şarkıyı söyleme davetine tam zamanında siluetler yanıt verdi.
 
Üst