Juve, ceza cezası: temyiz mümkün

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Juve, FIGC Temyiz Mahkemesi’nin sermaye kazançları davasında Juventus kulübüne 10 puanlık bir ceza veren kararının ardından temyize gidebilirdi. Juventus artık teoride, ilk 15 puanlık cezaya karşı önceki temyizden sonra dosyayı FIGC Mahkemesine geri gönderen aynı organ olan Coni Garanti Kurulu’na itirazda bulunabilirdi.

“Juventus Futbol Kulübü, FIGC Temyiz Mahkemesi tarafından kısa bir süre önce verilen kararı not eder ve Coni Garanti Koleji’ne olası bir itirazı değerlendirmek için gerekçelerini okuma hakkını saklı tutar. Bir yıldan daha uzun bir süre önce başlayan mesele, kulüpte ve açık kuralların yokluğunda ilkeyi dikkate almayan yaptırımların uygulanmasıyla kendilerini aşırı derecede cezalandırılmış bulan milyonlarca taraftarında büyük bir öfke uyandırıyor. Orantılılık”, kulübün pozisyonu Twitter’da ifade edildi.

Bu arada hazırlık yapması gereken Juventus kulübü, “Juventus’un yargılamalar sırasında asla kaçınmadığı hız ihtiyacını göz ardı etmemekle birlikte, bunların yine de doğal yargıç tarafından değerlendirilmesi gereken gerçekler olduğu vurgulanıyor” dedi. maaş manevrasına bağlı spor prosedürüyle de ilgilenmek için. 15 Haziran’da, şampiyona sona erdiğinde ve sıralamalar belirlendiğinde başlar.
 
Üst