Kemerli burun ameliyatsız nasıl düzeltilir?

bencede

New member
Bir insanın yüz hoşluğunu en yeterli biçimde gösteren ya da hoşluğuna gölge gösteren tek şey burunlarıdır. Dış görünüşler üzerinde en büyük tesire sahip burunlar, bozuk olduğu müddette insanların psikolojileri üzerinde dahi olumsuz tesirleri ile dikkatleri çeker. Özgüvenin kaybbulunmasına dahi niye olacak kadar tesirli olan kemerli burun ameliyatsız nasıl düzeltilir en merak edilen hususların başında geliyor.

Ameliyat olmak koşul değil…

Burunlarında bozukluk olan şahıslar her ne kadar illa burun ameliyatı olmak zorunda olacaklarını düşünüyor olsa bile gelişen teknoloji ile artık bu biçimde bir kural kalmadı. Herkes kendilerine uygun olan tekniklerden biri olarak ameliyatsız bir biçimde kemersiz burun düzeltme hallerini tercih edebilir. Ama bu durumun herkes için geçerli olmayacağını da göz gerisi etmemek gerekir.

birinci vakit içinderda ameliyatsız burun estetiği Uzakdoğu hudutlarında başlamış sahiden işe yaradığı için de tüm dünya üzerinde kısa müddette güzel bir yer edinmiştir. Burun aparatları sık ve tertipli bir biçimde kullanıldığı vakit ufak oranlarla da olsa burunların kemerlerinde düzelmelerin meydana gelmesine yardımcı olabilir. Yalnızca bu da değil bir yandan da yeni doğan bebeklerin kemik yapıları daha oturmadığı için en ufak düzeltme hareketleri ile dahi kemerli olan burunların düzeltilmesi kelam konusu olacaktır. İlerleyen yaşlarda çocukların daha hoş burunlara sahip olmasını isteyen bireylerin bebeklik periyotlarında elleri ile burunlarına hal vermeleri tesirli olacaktır.
 
Üst