nasılsın, son haberler

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Paulo Dybala, Cagliari-Roma’da yaşadığı sakatlığın ardından iyimser değil ve Giallorossi antrenörü José Mourinho bile Arjantinli oyuncunun durumuna güvenmiyor. Dybala’nın durumu nasıl? Sol diziniz ne durumda? Mourinho, Dazn’a “Açıkçası yarın test sonuçlarını beklememiz gerekiyor. Ancak oyuncuların deneyimine ve vücutlarında hissettiklerine çok güveniyorum. Paulo iyimser değil. Onu bir süreliğine kaybedeceğiz” dedi. Dybala, yaklaşık 37 dakikalık oyunun ardından sahadan kendi ayakları üzerinde ayrıldı. Kendini 4-1’lik büyük galibiyetle teselli eden koç, tıbbi ayrıntılar için “testleri bekliyoruz” diyor.

“Maçı kazandığım için çok mutluyum, özellikle şu ana kadar kazandığım 11 puan için değil. Kovulma riskiyle karşı karşıya mıyım? 30 Haziran’a kadar sözleşmem var ve ne istediğimi çok iyi biliyorum, o da her şeyimi vermek. Roma’ya gidebilirim”, diye ekliyor. “Hiçbir sorun yok, bugün Roma kazandı ve ben bunun için buradayım; kulübün istediği, taraftarların istediği ve herkesten daha fazlasını istediğimiz sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için buradayım.”

“Dengeliyiz, Cenova’dan sonra üst üste üç maç kazandık: şimdi insanların milli takıma gitmesi utanç verici ve bir süreliğine Dybala’yı kesinlikle kaybedeceğiz, ancak kaybedenlerden bazılarını kurtarabilecek miyiz göreceğiz. dışarıdalar.”