Amadeus'u kelepçeliyor ve 'preserbacino'yu dağıtıyor

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Kendisini 'festivallere uygun' ekipmanlarla donatılmış olarak Sanremo 2024'te tanıtıyor. Amadeus'u kelepçeliyor ve 'preserbacino'yu halka dağıtıyor. Ariston sahnesinde Mengoni gösterisiYardımcı sunucunun, geçtiğimiz on yılların festivallerini inceledikten sonra kendisini benzersiz ekipmanlarla donatılmış olarak sunduğu bir sahneyi sahnelediği yer. 1995'te bir beyefendinin atlamakla tehdit ettiği, o zamanki ev sahibi Pippo Baudo'nun bunu yapmamaya ikna ettiği gibi, birisinin balkondan atlamasını önleyen bir yatak; Geçen yıl Gianni Morandi'nin sahneyi temizlemek için kullandığı süpürge veya orkestranın herhangi bir 'partisyonunu' hızlı bir şekilde yakalamak için bir ağ, 2010'da Antonella Clerici ile yaşananların 'anısına' (ve Mengoni de oradaydı): orkestra ustaları Karara kızdı, skorları fırlattı.

Yine: Seyircinin alkışlamaması durumunda veya sahnedeki bir misafirin mikrofonu açık unutup Amadeus hakkında kötü konuşarak sahne arkasına geçmesi durumunda kullanılacak bir uzaktan kumanda. Sonra Mengoni büyük parçayı ortaya çıkarır: “şarkıcıların kendilerini bir çift olarak tanıtması ve birinin kaçması durumunda” yararlı olan bir çift kelepçe (açık referans, dört yıl önce Morgan ile sahneyi terk eden Bugo arasında yaşananlaradır) . Amadeus'u kelepçeliyor, seyircilerin yanına iniyor ve 'gerçek' olmayan bir öpücük vermek ve skandala yol açmaktan kaçınmak için kullanılan şeffaf bir kürek olan 'preserbacino'yu çıkarıyor.

Yardımcı sunucu, Amadeus'un ön sırada oturan ve ayağa kalkan karısı Giovanna ile hemen test yapmak istiyor. Amadeus şakayla karışık “Ama nasıl kalkıyorsun?” diye şaka yapıyor. Daha sonra sahne Ventura ile tekrarlanıyor ve sonunda Mengoni “skandal yaratmadan öpüşmek” için seyirciler arasındaki herkese 'preserbacino'yu dağıtıyor.
 
Üst