Amadeus'un oğlu seviniyor, Ariston ıslık çalıyor

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Geolier, 'I p' me, tu p' te' şarkısıyla, radyo jürisinin oyladığı ve televizyonun devreye girdiği Sanremo 2024'ün ikinci akşamında İlk 5'in başında yer alıyor. Irama 'Tu no' şarkısıyla ikinci, Annalisa ise 'Saygılarımızla' şarkısıyla üçüncü sırada yer aldı. Dördüncülüğü 'Pazza' şarkısıyla Loredana Bertè, beşinciliği ise 'Tuta Gold' şarkısıyla Mahmood aldı.

Loredana Berté'nin dördüncü sıradaki yerinin duyurulması sırasında Ariston Tiyatrosu'ndaki seyircilerden yuhalama. Şarkıcının bu performansı stadyumda tezahüratlarla, el çırpmalarla ve galeride şarkıcıyı ve 'Çılgın'lığını alkışlayan tabelalarla da karşılandı. Geolier'in birinciliği Amadeus'un oğlu Josè'yi özellikle sevindiriyor: Ön sırada oturan çocuk seviniyor.

İkinci akşamda 15 şarkıcı, sunuculuk yapan meslektaşlarının da eşlik ettiği sahnede performans sergiledi.

İkinci akşam, Alfa (Bay Rain tarafından sunulur), Annalisa (Maninni tarafından sunulur), BigMama (Il Tre tarafından sunulur), Clara (Negramaro tarafından sunulur), Dargen D'Amico (Diodato tarafından sunulur), Emma (The tarafından sunulur) Fransız Azizler), Fred De Palma (Ghali tarafından sunuldu), Gazzelle (BNKR44 tarafından sunuldu), Geolier (Fiorella Mannoia tarafından sunuldu), Il Volo (Rose Villain tarafından sunuldu), Irama (Ricchi e Poveri tarafından sunuldu), Loredana Bertè (sunuldu) tarafından Sangiovanni), Mahmood (sunumcu Alessandra Amoroso), Francesco Renga ve Nek (sunumcu La Sad), The Kolors (sunumcu Angelina Mango). Üçüncü akşam ise sıra 15 kişilik ikinci gruba gelecek. Üçüncü gecenin sıralaması da televizyon ve radyo jürisinin oylamasıyla belirlenecek.
 
Üst