Angelina Mango baba şarkısını söylüyor ve rakipsiz

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Sanremo Festivali akşamları arasında cover ve düetlerin yer aldığı akşam, son yılların en çok beklenen akşamlarından biri oldu ve sanatçılar bu yıl da hafıza adına bir yarışmayla Ariston sahnesini ateşe vermeye hazırlanıyor. Festivalin dördüncü akşamı bu nedenle eğlence ve duygu vaat ediyor. Peki 2024'ün en iyi kapağı ödülünün olası kazananı kim? En sevilen ve aynı zamanda en çok beklenen Angelina Mango, Roma Orkestrası'nın yaylı çalgılar dörtlüsüyle birlikte La Rondine'i söyleyerek 2014'te vefat eden babasının anısını sahneye taşıyacak: 1.65'te teklif edilen Angelina Mango, aday. Sisal uzmanlarına göre zafer.

Dolayısıyla bu, bir Sisal notunda okuduğumuz gibi duygularla ilgilidir ve bunları Napolili seyirciden daha güçlü ve tutkuyla ifade etmeye meyilli başka bir izleyici yoktur. Geolier'in performansı vatandaşlarına ve şehrine ithaf edilecek. Rapçi, Strade karışıkında birlikte performans sergileyeceği, Napoli'nin iki simgesel sesi olan meslektaşı Luché ve Gigi D'Alessio'yu da yanında getirecek. Tahminler yeniden podyuma çıkacağını öngörüyor: Geolier'in kapak gecesindeki zaferi saat 3.00'te veriliyor. Ancak seyirciyi heyecanlandırmayı vaat eden birçok gösteri var. Saat 9.00'da oynanan Il Volo, ilk 3'e girmek ve Freddy Mercury efsanesini kutlamak için tüm tartışmasız şarkı söyleme erdemlerini göstermeye hazır. Hatta üçlüye Who Wants to Live Forever performansında gitarist Stef Burns eşlik edecek.

Annalisa ise La Temsilci di Lista ve Artemia korosuyla birlikte, Ariston'un içinde ve dışında, Eurythmics'in Tatlı Rüyalar (Bundan yapılmıştır) ritmiyle insanları dans ettirmek istiyor, ancak – onun gibi – 12.00'de – Negramaro ve Loredana Berté sıralamada en üst sıralardan birini kazanmak için düelloya hazır. Ülkenin müzik tarihinin temel taşlarıyla doğrudan İtalyanların kalbini hedefleme seçimi – ilki için La canzone del Sole, Malika Ayane ile eşleştirilmiş ve şarkıcı-söz yazarı ve yapımcı Venerus tarafından desteklenen Berté için Luigi Tenco'nun Ragazzo mio'su – kesinlikle İtalyanların kalbini hedeflemeyi tercih edebilir. fark. Big Mama'nın seslendirdiği Lady Marmalade ile Diodato'nun seçtiği Love you Come, Love You Go arasında; Rettore ile La Sad'ın sahneye çıkardığı Lamette ve Paola ve Chiara ile birlikte büyük başarılarını hatırlatan Ricchi e Poveri arasında, bu nedenle Festivalin dördüncü akşamı, tüm Jürilerin oylarını toplayan ilk akşam olacak ve söz veriyor: heyecanlandırın ve şaşırtın.
 
Üst