‘Bellissima’ ile Annalisa tarih yazıyor

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Yeni albüm çıkacak ama Annalisa ‘Bellissima’ single’ıyla bir rekora daha imza attıSavona’lı şarkıcıyı kutlayan 4 kez platin sertifikasına sahip Fimi/Gfk listelerinde bir yıldan fazla tek bir şarkıyla kalan ilk kadın.

için en iyi viaticum yeni albüm “Ve sonra kendimizi girdapta bulduk”bir sonraki sürümde hangisi yayınlanacak 29 Eylül“Ragazza Sola” single’ının yayınlanmasından önce.

Sanatçının olağanüstü yılı özel bir canlı etkinlikle de devam ediyor: Biletleri şimdiden tükenen ve 4 Kasım Cumartesi günü Assago’daki (Milano) Forum’da yapılması planlanan “Annalisa: il Forum”, şarkıcı-söz yazarının 2023’teki tek konseri olacak. halkın özel bir gösteriye katılırken hit şarkılarıyla şarkı söyleyip dans edebileceği benzersiz bir etkinlik, spor salonlarındaki bir sonraki ve ilk turunun bir önizlemesi.

Aslında, Nisan 2024’te sadece Milano’ya (10 Nisan) değil, Floransa’ya da (6 Nisan, Mandela Forumu) dokunacak olan İtalya spor salonları “Tutti nel vortice Palasport” ilk turu için 2024’te Forum’a dönecek. , Bari (12 Nisan, Palaflorio), Napoli (13 Nisan, Palapartenope), Padua (19 Nisan, Gran Teatro Geox) ve Roma (21 Nisan, Palazzo dello Sport).
 
Üst