Binance, “Öğrenci Elçisi” Programını Türkiye’de Başlattı

AliDayı

New member
En büyük kripto para borsası Binance, dünya genelinde muvaffakiyet yakalayan ve ağır ilgiyle karşılanan ‘Binance Öğrenci Elçisi Programı’nı ülkemizde de başlattı. Binance Türkiye bünyesinde başlatılan program ile ülkemizde finansal okuryazarlık şuurunun artırılması amaçlanacak.

Program, Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine ulaşmayı hedefleyerek üniversitelerin her yerleşkesinden en çok iki kişiyi öğrenci elçisi olarak kabul edecek.

  • Binance TR hesabı açarak kripto para dünyasına atılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Binance Öğrenci Elçisi Programı’na nasıl başvurulacak?


Binance Öğrenci Elçisi Programı kapsamında köprü bakılırsavi üstlenmek isteyen öğrenciler, müracaatlarını Binance Akademi’nin internet sitesi üzerinden yapabilecek. Müracaatların akabinde yürütülecek kıymetlendirme ile öğrenci elçileri önümüzdeki haftalarda belirlenecek.

Binance Öğrenci Elçisi Programı’na seçilenlere neler sunulacak?


Binance elçisi olmaya hak kazananlar, finansal okuryazarlık eğitiminden staj imkanlarına kadar epey sayıda fırsattan faydalanabilecek.

Binance Öğrenci Elçileri hangi vazifeleri üstlenecek?

Binance elçileri, Web3 teknolojileri ile blokzincir alanındaki bilgi birikimlerini kullanarak, tahsil gördükleri üniversitelerde bu alanlarda gerçekleştirilecek aktiflere dayanak sunacak. bu biçimdece hem finansal okuryazarlık alanında öteki öğrencilere rehberlik edecek birebir vakitte üniversitelerde oluşturdukları mahallî teknoloji kümelerinde liderlik tecrübesi elde ederek geleceğin teknolojileri alanında farkındalık düzeyinin yükselmesine takviye sağlayacak.
 
Üst