Binance Türkiye’de Günde Ne Kadar Süreç Yapıldığını Açıkladı

AliDayı

New member
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Türkiye ayağı olarak hizmet veren Binance Türkiye, geride bırakmak üzere olduğumuz 2022 yılındaki çalışmaları ile ilgili kıymetli açıklamalarda bulundu. Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez tarafınca yapılan açıklamalarda, Binance‘in Türkiye ile ilgili gelecek planlarına da değinildi.

Biz, Türkiye’nin blok zinciri alanında ‘bölgede bir merkez’ haline gelmesini istiyoruz” diyen Dönmez, Binance Türkiye kullanıcı sayısının 2022 yılı boyunca değerli oranda arttığını, bu artışın 2023’te devam edeceğini söylemiş oldu. Borsanın günlük süreç hacmi ile ilgili de husustan Mücahit Dönmez, Binance Türkiye’de 24 saatlik süreç hacminin 250 milyon dolar seviyelerinde olduğunu belirtti.

Kendinize çabucak bir Binance TR hesabı açıp kripto para yatırımı yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

“Türkiye yatırımlarımız sürecek”*Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez.

Binance Türkiye faaliyetlerine iki yıl evvel başladı. Bu kadar kısa müddette kıymetli bir muvaffakiyet grafiği elde ettik. Türkiye, blokzincir ekosistemi açısından epey büyük potansiyel barındırıyor. Ülkemiz, Binance ortasında en değerli ülkeler içinde yer alıyor. İçinde bulunduğumuz süratli dijitalleşme periyodunda hayatımıza giren Web3, kripto ve blokzincir yeni kavramlar olmalarına karşın Türkiye her teknolojik süreçte olduğu üzere bu kavramlara da süratle adapte oldu. Biz de Binance Türkiye olarak; ülkemizdeki kullanıcılarımız ile münasebetlerimizi ve kullanıcı potansiyelini daha da artırmak için heyecanlıyız. Web3 sürecinde paradigma değiştiren bir şirket olarak Türkiye’de de buna öncülük ettiğimiz için gurur duyuyoruz.” halinde konuşan Mücahit Dönmez, “Türkiye pazarına yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz. Bu kapsamda yeni projelerimizi destekleyici planlarımızı 2023 yılında gerçekleştireceğiz.” dedi.

Mücahit Dönmez’in değindiği konulardan bir tanesi de finansal okuryazarlıktı. Bu mevzuyla ilgili olarak Türkiye’de çeşitli iş birlikleri yaptıklarını söyleyen CEO, şu sözleri kullandı: Finansal okuryazarlık konusunu hayli önemsiyoruz. Bu manada üniversiteler ile yürüttüğümüz iş birlikleri sonucunda gerçekleştirdiğimiz eğitimler ve farklı etkinliklerle 30 bini aşkın kişiye ulaştık. Bu bağlamda 2022’de, Türkiye’deki Web3 etkinliklerimize yaklaşık 6 bine yakın öğrenci katıldı. Ayrıyeten blockchain ve Web3 teknolojileri mevzularında kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri için ‘Binance Internian’ staj programını başlattık…

Siz de dünyanın en büyük kripto para borsasındaki yerinizi almak isterseniz buraya tıklayıp, kayıt sürecinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Üst