Bonaventura, Martinez ve Kouamé’nin golleri

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
2023-2024 Serie A şampiyonluğunun dördüncü günü 17 Eylül’de bugün oynanacak karşılaşmada Fiorentina, Atalanta’yı 3-2 mağlup etti.. Viola, Bonaventura, Martinez Quarta ve Kouamé’nin golleriyle galip geldi ve Serie A’da 7 puana yükseldi, Napoli ve Frosinone’yi yakalayıp Gasperini’nin takımını geride bıraktı. Koopmeiners ve Lookman’ın gollerine rağmen mağlup olan Atalanta, 6 puanda kalmayı sürdürüyor.


Ayrıca okuyun

MAÇ


İyi başlayan Atalanta, 20. dakikada sol ayağıyla alan dışından vuruş yapan Koopmeiners’ın öne geçmesiyle skoru 1-0 yaptı. Viola buna sahip değildi ve 35. dakikada eşitliği sağladı: Bonaventura’nın durdurma, kontrol ve volesi Carnesecchi’ye şans tanımadı ve skoru 1-1 yaptı. İlk yarının sonunda ev sahibi takım geçiş yaptı, 45. dakikada Duncan’ın ceza sahasına yaptığı çaprazda Martinez Quarta arayı açarak Carnesecchi’yi tekrar mağlup etti.

İkinci yarının başında Nerazzurri hemen bir ekolayzır aradı ve 48. dakikada Lookman ile tek başına skora yaklaştılar. Saldırı kısa süre sonra yeniden başlıyor. 53. dakikada yakın direğe bir vuruş ve skoru 2-2 yapan golcü, sezonun ilk golü oldu. Bu noktada Gasperini üç sayı istiyor ve takımı zorluyor ancak Viola yine iyi bir başlangıç yapıyor ve 61. dakikada tekrar öne geçme noktasına yaklaşıyorlar: Dodo’ya servis atan Nico Gonzalez oyuna dahil oluyor ve Carnesecchi’nin hemen önünde topu kaleye gönderiyor. ağın dışında. Ancak 76. dakikada 3-2’lik skor geldi: Atalanta’nın bölgede dikkatsizliği nedeniyle Kouamé ortaya çıktı ve çok hızlı davranarak üçüncü golü attı. Hakemin yedi dakikalık sakatlığı var ama sonuç değişmiyor ve Commisso İtalyan takımının başarısını tribünlerde kutlayabiliyor.
 
Üst