Fedez nasıl? 2022’de kanser nedeniyle onu ameliyat eden cerrah ne diyor?

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Milano’daki Irccs San Raffaele Hastanesi pankreas cerrahisi direktörü Adnkronos Salute Massimo Falconi’ye şu sözler: “Onunla telefonda konuştum, mükemmel ellerde”

O kalabilir Fedez birkaç gün daha hastanede kaldı, iç kanamaya neden olan iki ülser nedeniyle Milano’daki Fatebenefratelli’de ameliyata alındı.Rapçinin dün gece sosyal medya aracılığıyla açıkladığı gibi. “Bu vakalarda hastanede kalış süresi hastanın genel durumuna göre değişiyor. Kendisi genç ve sağlıklı bir çocuk, dolayısıyla kan sayımı ve kan tahlillerinin doğru olduğundan emin olmak için meslektaşlarının onu 3-4 gün hastanede tutacağını düşünüyorum. Hayati parametreleri stabil, o zaman taburcu edilebilir. İnanıyorum ki daha erken olmasa da en fazla bir hafta içinde evde olabilir.” Bunu Adnkronos Selamına açıklıyor Milano’daki Irccs San Raffaele hastanesinde pankreas cerrahisi direktörü Massimo Falconi, Mart 2022’de pankreastaki nöroendokrin tümörü nedeniyle Fedez’i ameliyat etti..

“Ne yapacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin, mükemmel ellerdesiniz”

“Dolaylı bilgiye sahibim -uzman bunu belirtiyor- ve vakayı ancak doğal olarak öğrendiklerimiz üzerinden yeniden yapılandırabilirim, çünkü bizim ilişkimiz aynı zamanda duygusal bir ilişki ve o da ne yapması gerektiğini öğrenmek için bizimle temasa geçti.” Rapçi mükemmel ellerde, Falconi’ye güvence veriyor: “Fatebenefratelli’deki meslektaşları tarafından çok iyi takip ediliyor”.