ICRYPEX’ten Yatırımcıları Mükafata Doyuracak Kampanya!

AliDayı

New member
Türkiye’nin en tanınan kripto para borsaları içinde yer alan ICRYPEX, yatırımcı olmak isteyen tüketicilerin kaçırmaması gereken bir kampanya başlattı. “Hediye Kripto Kutusu” isimli bu kampanya, borsaya üye olan her insanın 15 bin TL’ye varan armağan kazanmasını sağlayacak. Gelin daima birlikte bu kampanyanın bilgilerina yakından bakalım.

ICRYPEX’in Hediye Kripto Kutusu, dünyanın en büyük hacimlerine sahip bazı kripto para ünitelerini kapsıyor. Bu bağlamda, platforma üye olup kimlik doğrulama sürecini gerçekleştirmeniz durumunda, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX), Shiba Inu (SHIBA) yahut Dogecoin (DOGE) ile doldurulmuş bir kripto para kasası alacaksınız. Bu kasada 15 TL ile 15 bin TL içinde değişen fiyatlarda kripto para bulunacak.

ICRYPEX’e katılan arkadaşlarınız için de armağan kripto kutusu kazanabilirsiniz!


Hediye Kripto Kutusu kampanyasının kıymetli bir avantajı var. O denli ki ICRYPEX’e üye olup kimlik doğrulama işlemini tamamladıktan daha sonra platforma kazandıracağınız her yeni kullanıcı için de kutu kazanmaya devam edeceksiniz. bu biçimdelikle cebinizden bir kuruş bile çıkmadan, büyük bir kripto para yatırımcısı haline gelebilirsiniz.

Mevcut üyeler de unutulmadı!

ICRYPEX, Hediye Kripto Kutusu kampanyasında mevcut üyelerini de unutmadı. Daha öncesinden ICRYPEX’e üye olan kullanıcılar, platforma kazandırdıkları her yeni yatırımcı için armağan kripto kutusu kazanacaklar. bu biçimdelikle yatırım ölçülerini artırmış olacaklar.

Eğer siz de ICRYPEX’in 15 bin TL’ye varan ikram dağıttığı kampanyaya dahil olmak isterseniz, buraya tıklayarak borsanın mobil uygulamasına ulaşabilir, kayıt sürecinizi çabucak tamamlayabilirsiniz.
 
Üst