Milano’da polis copuyla soruşturmayı şikayet etmeden durdurdu

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Milano yerel polisinin dört ajanıyla çevrili ve bir copla vurulan Brezilya kökenli transseksüel kadının şikayette bulunmak için 90 günü (dünden başlayarak) var: eğer yapmazsa – Cartabia reformuna göre olmak , A Şikâyet ile kovuşturulabilir suç – savcılık, kabul edilemezlik kararı vererek soruşturmayı kapatmaya ‘zorlanacak’.


Ayrıca okuKurbanilaç vermeyi reddeden, müfettişler tarafından izlenmesi ve duyulması gerekecekŞu anda kamu görevinin kötüye kullanılması nedeniyle ağırlaştırılmış yaralanmalar nedeniyle kimliği belirsiz kişilere karşı dava açan ben. Şüpheli sicilindeki kayıtların bugün gelmesi olası değil, çünkü savcılık, kadını arabaya bindiren ajanlardan kaçmaya çalışan kadını yatıştırmak için müdahale eden ajanların konumunu net bir şekilde belirlemek ve ayırt etmek istiyor. Via Pietro Custodi komutu onu tanımlamak için.

41 yaşındaki, iki amatör videonun yanı sıra, dört yerel polis memurunun yaklaşırken ölümsüzleştirildiği Sarfatti’de olandan daha uzun bir süre sağlayabilen bölgedeki kameralar tarafından çekildi, biri ona vurdu. bir cop ve bir tekme ile onu biber gazıyla hareketsiz hale getiriyorlar ve ardından direniş için bir kamu görevlisine bildirmeden önce kelepçeliyorlar.
 
Üst