TRIVIA Token, 22 Eylül’de ICRYPEX’te Listelenecek!

AliDayı

New member
bir müddetdir hayatımıza entegre olmaya çalışan blockchain teknolojisi, görüntü oyun dünyasını da etkilemeyi başardı. Hatta geliştiriciler, blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş oyunlar bile yapmaya başladılar. O oyunlardan bir tanesi de Onedio ile Oyna Kazan yapımcılarının hayata geçirdiği Trivians.

Oyuncuların farklı oyun modlarında ve yarışlarda yanlışsız yanıtlarına göre TRIVIA Token kazanmalarını sağlayan, yani ödül olarak kripto para veren bir bilgi yarışı olarak karşımıza çıkan Trivians, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca lisanlarını destekliyor. Lakin ilerleyen devirde bu durum değişecek ve Rusça, Arapça ve Çince soruları da bünyesine dahil ederek, 2 milyar potansiyel oyuncuya ulaşacak. Şimdiyse Trivians ile ilgili kıymetli bir gelişme yaşandı.

TRIVIA Token, ICRYPEX’te listelenecek!


TRIVIA Token’in ($TRIVIA), Türkiye’nin en tanınan kripto para borsalarından biri olan ICRYPEX’te listeleneceği belirtildi. bu biçimdelikle oyuncular, bu blockchain tabanlı oyunda yepisyeni imkanlara sahip olacaklar. Oyunseverler, Trivians grubunun düzenlediği bu özel müsabakalara katılmak için kâfi ölçüde TRIVIA Token bulundurarak müsabakaya bilet alabilir, kazanç ölçüsünü yükseltebilir ve alt çekim limitine ulaşarak ödül havuzundan kazanılan hissesi alabilirler. Ayrıyeten müsabakaya katılanlar, ICRYPEX ile TRIVIA Token satın alıp, Trivians Marketplace’da satışa sunulacak özel NFT ve güçlendirmeleri satın alabilirler.

Peki TRIVIA Token satın almak için ne yapılmalı?

ICRYPEX üzerinden TRIVIA Token alım – satım süreçlerini gerçekleştirmek için:

  • Öncelikle ICRYPEX taşınabilir uygulaması yahut web sitesi üzerinden “Yeni Üyelik” butonundan isim-soyisim, telefon ve e-posta adresi kısımlarını doldurarak ICRYPEX’e üye olunması gerekir.
  • Üyelik süreçleri gerçekleştirildikten daha sonra “Yatırma” kısmına tıklayarak banka hesabı üzerinden borsa adresimize TL bakiyesi yüklenebilir.
  • Banka üzerinden yapılacak yatırımlarda alıcı / unvan kısmına ‘’ICRYPEX Bilişim AŞ’’ yazılması gerekir. Farklı, kusurlu ya da eksik alıcı ismi yazılarak gönderilen transferler banka tarafınca reddedilmektedir.
  • Kişiler cüzdanına TL bakiyesi yükledikten daha sonra, “Kolay Al-Sat” sayfasına girerek ve “Kolay Al” butonunu seçerek almak istediği TRIVIA Token ölçüsünü girip ve kur fiyatını seçtikten daha sonra alım buyruğu vererek TRIVIA Token alabilirler.
  • Kullanıcılar ICRYPEX’te 7/24 ulaşabilen ve bireye özel atanan müşteri temsilcisinin günlük ve haftalık tahlil takviyesiyle süratlice TRIVIA Token alım satımı yapabilir, süreçlerini güvenle gerçekleştirebilirler.
 
Üst