Youtube'da En Fazla Aboneye Sahip Türk Youtuberlar

Bakec

New member
Youtube artık uçsuz bucaksız bir dünya haline geldi. YouTube kurulduğu zamandan şimdiye kadar çok yol kat etti. Youtube'da insanlar artık aradıkları her şeyin çözümünü bulabiliyor. Ayriyeten YouTube bir eğlence sitesi olarak da yerini aldı. İnsanlar canları sıkılınca artık YouTube'u bir eğlenceli zaman geçirme sitesi olarak kullanıyor. Bundan ötürü de youtuber sayısı oldukça artmaya başladı. Ve artık youtuberlık bir meslek haline geldi. YouTube artık aynı zamanda bir kariyer dünyası. İnsanlar böylelikle buradan para kazanmaya başladılar. Dünyadan sonra Türkiye'de de YouTube kanalları oldukça arttı. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeye başlayan YouTube'da artık herkes kitlesini oluşturmaya başladı. Peki En Fazla Aboneye Sahip Türk Youtuberlar Kimler? En Fazla Abonesi Olan Türk Youtuber Kim? İşte bu yazımızda sizlere Youtube'da En Fazla Aboneye Sahip Türk Youtuber Kanalları Hangileri? sorusunun cevabını vereceğiz.

10- Baturay

Baturay, Enes Batur'la birlikte bu işe başlayan Youtuberlardan biri. Baturay genellikle kanalında oyun videoları paylaşıyor. Ancak bunların yanında YouTube'a eğlenceli İçerikler de üretiyor. Baturay'ın YouTube abone sayısı toplam 3.1 milyon kişi. Baturay'a YouTube yolunda başarılar dileriz.

9- Berkcan Güven


YouTube'a önceden daha çok eğlence içerikli videolar atarak büyüyen Berkcan Güven şimdilerde rap müziğe yöneldi. Berkcan Güven artık kendini bir müzisyen olarak nitelendiriyor. Klipleri ve şarkıları da bir o kadar kaliteli. Berkcan Güven'in babası da ünlü seslendirme sanatçısı Burhan Güven. Youtube'da oldukça başarılı işlere imza atan Berkcan Güven'in Youtube abone sayısı 4.1 milyon kişiyi bulmuş durumda. Kendisine yürüdüğü yolda başarılar dileriz.

8- Alper Rende


Alper Rende YouTube'a eğlence içerikli videolar üreten bir youtuber. Alper Rende aynı zamanda reklamını iyi yapan kısa zamanda YouTube sayfasını büyüten zeki bir youtuber. Özellikle kanalına davet ettiği fenomenleri çağırıp onlarla birlikte YouTube'a eğlenceli içerikler üretiyor. Alper Rende'nin Youtube abone sayısı 4.2 milyonu bulmuş durumda. Alper Rende'ye de Youtube mecrasında başarılar diliyoruz.

7- Barış Özcan


Barış Özcan Youtuberlık saha piyasada yokken bile internetle içli dışlı olan birisiydi. Ancak YouTube'un Barış Özcan'a da getirisi oldukça fazla oldu. Barış Özcan YouTube'a kaliteli bilgi içerikli videolar üreten bir youtuber. Barış Özcan genellikle Youtube kanalından güncel bilgi içerikli videolar sunuyor. Ayrıca Barış Özcan Kanalı Türkiye'nin birçok kesimi tarafından en beğenilen kanallardan. Barış Özcan'ın Youtube abone sayısı 5.1 milyon. Barış Özcan'a Youtuberlık kariyerinde başarılar diliyoruz.

6- Ruhi Çenet


Ruhi Çenet de Barış Özcan gibi YouTube'a bilgi içerikli videolar üreten bir Youtuber. Ruhi Çenet YouTube'ye güncel ve ilgi çekici videolar yükleyen aynı zamanda da YouTuberlığa insanları özendiren kişilerden biri. Her bilgi içerikli youtube kanalı açan youtuber Ruhi Çenet'den biraz feyz almıştır diyebiliriz. Ruhi Çenet'in Youtube abone sayısı 5.2 milyonu bulmuş durumda. Bu sıralar üretkenliği biraz Durmuş olsa da kendisi bu işin duayenlerinden. Ruhi Çenet'e başarılar diliyoruz.

5- Reynmen


Reynmen ilk olarak Younow platformunda canlı yapan bir yayıncıydı. Ancak kendisine olan ilgiyi görünce o da Youtuber olmayı seçti. Reynmen başlarda eğlence içerikli videolar üretiyordu. Daha sonra sesinin güzel olduğunun farkına varan Reynmen şarkıcı olma yolunda ilerledi. Artık kanalına eğlence içerikli videolar atmıyor. Kendisinin şarkı ve kliplerini paylaşıyor. Aynı zamanda kendisine bir müzik stüdyosu kurmuş durumda. Bu müzik stüdyosunda da genç yeteneklere de yardımcı oluyor. Reymen'in YouTube abone sayısı 6.3 milyon kişidir. Müzik kariyerinde Reynmen'e de başarılar diliyoruz.

4- Deli Mi Ne?


Youtuber Deli Mi Ne? YouTube'da oldukça hızlı yükselen kişilerden birisi. Bu yükselmeyi ise ilgi çekici eğlence videolarıyla yapmıştır. Kısa zamanda çok fazla takipçiye ulaşmıştır. Bu işte oldukça başarılı olan Deli Mi Ne? YouTube takipçi sayısı 7.2 milyon kişiyi bulmuş durumdadır. Deli Mi Ne? hızlıca takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Başarılar diliyoruz.

3- Kafalar


Kafalar YouTube kanalı Atakan, Bilal ve Fatih adında üç arkadaşın kurmuş olduğu bir kanal. Daha çok ilginç ve eğlence içerikli videolar paylaşıyorlar. Şaka içerikli videoları da Türkiye YouTube kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Kafalar kanalının YouTube takipçi sayısı 7.2 milyon kişi civarındadır. Kendilerine YouTube camiasında başarılar dileriz.

2- Orkun Işıtmak


Orkun Işıtmak Türkiye'nin ilk youtuberlarından. Kanalında genellikle eğlenceli ilginç videolar paylaşıyor. Türkiye YouTube kullanıcıları tarafından çok seviliyor. Her kesimden takipçisi neredeyse var. Orkun Işıtmak genç yaşında Youtube dünyasında parlayanlardan. Orkun Işıtmak'ın YouTube takipçi sayısı ise toplamda 8.3 milyon civarı. Takipçilerini her geçen gün arttıran Orkun Işıtmak'a da başarılar dileriz.

1- Enes Batur


Ve geldik zirvenin sahibi Enes Batur'a. Enes Batur YouTube Türkiye'nin ilk Youtuberlarından çok küçük yaşlardan itibaren YouTube kanalına İçerik üreten bir Youtuber. Genellikle videoları küçük yaştaki takipçilerine hitap etmekle beraber bu işte en başarılı Türk Youtuberdır. Enes Batur'un YouTube takipçi sayısı 14.5 milyon civarındadır. Kendisini buradak tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.
 
Üst